Dodatkowe zajęcia wspierające rozwój dzieci

Rok szkolny 2017/2018

Nazwa zajęć, termin  i prowadzący:

 

Koła, warsztaty, zajęcia dodatkowe:

1. Koło dziennikarskie – piątek lekcja 6 –  p. Agnieszka Szkudniewska

2. Koło taneczne  – poniedziałek, lekcja 7 –  p. Agnieszka Trawczyńska

3.Warsztaty przyrodnicze kl.4-6 – poniedziałek lekcja 6  i  czwartek lekcja 6  – p. Małgorzata Adamowicz

4.Koło języka angielskiego kl.1-3 –  czwartek 5 i 6 lekcja – p. Dorota Kaszubowska

5.Koło matematyczne – kl. 2-3 – środa 12.30-14.00 – p. Katarzyna Gradowicz

6. Zajęcia taneczne kl. 1-3 – środa 14.10-14.55  –  p. Katarzyna Gradowicz

7. Koło przedmiotowe kl 4 – środa lekcja 6 – p. Katarzyna Zając

8. Terapia pedagogiczna – poniedziałek, kl.1 i 2, lekcja 5 i 6 – p. Katarzyna Gradowicz

9.Zajęcia wyrównawcze z matematyki  – środa lekcja 7  i  piątek lekcja 6 – p. Agnieszka Trawczyńska

10. Koło matematyczne kl. 6-7 – poniedziałek lekcja 6  i  środa lekcja 8  – p. Agnieszka Trawczyńska

11. Warsztaty przyrodnicze kl.3 – czwartek 12.30-14.00 – p. Katarzyna Gradowicz

12. SKS  kl. 1-3 – piątek, lekcja 6 – p. Piotr Sułek

13. SKS kl. 4-7 poniedziałek lekcja 6, 7  ,  piątek lekcja 7 – p. Piotr Sułek

14. Szkolny Klub Sportowy Dziewczątponiedziałek lekcja 8  i piątek lekcja 8 oraz wtorek lekcja 8 – p. Piotr Sułek

15. Koło języka angielskiego kl.5 i 7 – środa lekcja 7 p. Katarzyna Zając

16. Mały Mistrz kl.I – poniedziałek lekcja 4 – p. Piotr Sułek , p. Halina Plata

17. Mały Mistrz kl.II – środa lekcja 4 – p. Piotr Sułek, p. Dorota Kaszubowska

18. Gimnastyka korekcyjna kl.4 – środa lekcja 6 – p. Alicja Ciupińska

19. Gimnastyka korekcyjna kl.1-3 – wtorek lekcja 6 –  p. Halina Plata

20.Koło plastyczne kl. 3 i 4 –wtorek lekcja 7 – p. Dorota Czyczerska

21.Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 2-3, – środa 12.30-14.00 – p. Halina Plata

22.Koło Odkrywców –  środa 11.35-12.20 – p. Halina Plata

 

 

Konsultacje dla rodziców i uczniów:

1. Konsultacje przedmiotowe – geografia piątek godz.  14.15-14.35 – p. Lucyna Czwartacka- Luba

2. Konsultacje przedmiotowe – fizyka  wtorek  12.20-12.35 – p. Zbigniew Pietrzak

3. Konsultacje przedmiotowe – j. niemieckiwtorek od 15.05-  p. Barbara Dzikowska

4. Konsultacje przedmiotowe – chemiap. Jolanta Uniejewska

5. Konsultacje przedmiotowe – biologiawtorek 12.20-12.35 oraz 13.20-13.30 – p. Jolanta Sołtys

6. Konsultacje przedmiotowe – p. Barbara Bera

7.Konsultacje przedmiotowe – język polski – poniedziałek 7.30-7.55 – p. Agnieszka Szkudniewska

8.Konsultacje przedmiotowe – matematyka – wtorek 7.30-7.55 – p. Agnieszka Trawczyńska

9.Konsultacje przedmiotowe kl. III – czwartek 7.30-7.55 – p. Katarzyna Gradowicz

10.Konsultacje przedmiotowe kl. II – wtorek 7.30-7.55 – p. Dorota Kaszubowska

11.Konsultacje przedmiotowe kl. I – środa 7.30-7.55 – p. Halina Plata