Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

    26. czerwca dobiegł końca rok szkolny 2019/2020. Był to rok pełen niespodziewanych wyzwań i związanych z nimi niepokojów. Podołaliśmy im dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzisiaj uczniowie odbierali zasłużone świadectwa i nagrody, nauczyciele gratulowali im sukcesów, a rodzice z dumą patrzyli na swoje dzieci. Wszystko musiało się odbywać w reżimie sanitarnym, więc nie było zabawnych występów i podsumowujących przemówień skierowanych do całej społeczności szkolnej, ale pomimo wszystko staraliśmy się jak najładniej pożegnać naszych absolwentów, czyli uczniów klasy 8. Pani Dyrektor wręczyła im świadectwa i dyplomy absolwentów. Oczywiście były też nagrody, a dwie uczennice, Angelika Dankowska i Aleksandra Słomska, mogą się poszczycić zaszczytnym mianem Prymusa kl.8. Natomiast Prymusem klasy 7 została Weronika Żukowska.

   Naszą uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Jaworzyny Śląskiej, Pan Grzegorz Grzegorzewicz, oraz Jego Zastępca, Pan Marek Zawisza, którzy wręczyli nagrodę uczennicy z najwyższą średnią – Angelice Dankowskiej.

     Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie, nie było łatwo, ale daliśmy radę, a to znaczy, że jesteśmy zgranym zespołem. Teraz wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek. Uczniom życzymy wakacji wypełnionych zabawą i śmiechem, które będą mogli wspominać w kolejnym roku szkolnym. Rodzicom gratulujemy wytrwałości i niespożytej energii, którą wykazali się w czasie zdalnego nauczania. Bez Waszego wsparcia nie dalibyśmy rady. Drodzy Nauczyciele, a my przypomnijmy sobie, że świat jest piękny i nie da się go zamknąć w gigabajtach. Zachwyćmy się od nowa prawdziwym życiem i w kolejnym roku szkolnym przekazujmy te doświadczenia naszym uczniom.

Agnieszka Szkudniewska