Turniej Koloryt Cup 2019

W dniu 05.06.2019 – odbył się u nas w szkole coroczny

Turniej Piłki Nożnej Koloryt Cup 2019

    W turnieju startowały 4 drużyny (dwie chłopców i dwie dziewcząt). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas 5-8 .
    Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z naszej szkoły zajęli drugie miejsce ulegając drużynom z Jaworzyny Śląskiej. W obu przypadkach pierwsza część meczu była bardzo wyrównana – jednak po stracie bramek było bardzo ciężko na odrobienie strat , co zaowocowało przegraną.
      Chciałbym pogratulować udziału i bardzo walecznej postawy wszystkim naszym zawodnikom i zawodniczkom. Należy zaznaczyć, że nasi uczniowie mimo ciężkich warunków pogodowych wytrzymali kondycyjnie całe spotkanie – wszyscy wykazali się doskonała wolą walki i sportowym charakterem (nikt nie chciał by dokonano zmiany – każdy chciał grać do końca). Honorowego gola dla naszej szkoły zdobył Kacper Sas z klasy 7 .
Paweł Kukliński