Turniej koszykówki i piłki halowej w Jaworzynie Śląskiej

W dniu 25.01.2019  w Jaworzynie Ślaskiej odbyły się  równocześnie dwa turnieje międzyszkolne . Turniej koszykówki i turniej piłki nożnej . Zawody rozgrywane były na nowej hali sportowej. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obydwu turniejach , przy czym turniej piłki nożnej rozgrywany był tylko wśród chłopców.
Start w zawodach okazał się dużym sukcesem dla reprezentacji naszej szkoły.
W turnieju piłki nożnej zdobyliśmy PIERWSZE MIEJSCE –  PONADTO DWÓCH NASZYCH ZAWODNIKÓW ZDOBYŁO DODATKOWO TYTUŁY : NAJLEPSZY ZAWODNIK – KACPER SAS  , NAJLEPSZY BRAMKARZ – TOMASZ LUBER . Również w koszykówce  odnieśliśmy dobry wynik bowiem  zarówno chłopcy jak i dziewczęta zdobyli  DRUGIE MIEJSCE . 
Gratuluje wszystkim zawodnikom sukcesów i życzę dalszej wytrwałości w naszej pracy.
Paweł Kukliński