Zajęcia Gryf Pastuchów

Po najmłodszych przyszedł czas na starszych kolegów z gr. Czarnej Gryfa Pastuchów. Na ostatnich zajęciach tematem było doskonalenie umiejętności współpracy między sobą. Jest to jeden z ważniejszych elementów w Piłce Nożnej, ale również nie brakowało uśmiechu podczas zajęć. W ostatnich tygodniach reprezentowali nasz klub na turniejach w Świdnicy i Świebodzicach. Z sukcesami 🙂

Czytaj dalej… „Zajęcia Gryf Pastuchów”

Pierwszy turniej za nami!!

18.11.2018r. swój pierwszy turniej Gryf Cup rozegrała drużyna Gryfa Pastuchów. Zawodnicy złożeni głównie z rocznika 2006/2007 dzielnie walczyło z takimi drużynami jak:

Gryf Świdnica, UKS Marcinowice, Atom Grądy-Goświnowice, Victoria Świebodzice, AP Bolko Bolków czy Zjednoczeni Żarów.

Kilka wspaniałych akcji podbramkowych, doskonała współpraca zawodników, cieszyła oko nie tylko Trenera Michała, ale również rodziców, którzy po każdym meczu oklaskiwali ich schodzących do szatni.

Podsumowując, Trener Michał jest dumny z postawy swoich zawodników i widać, że ciężka praca na treningach przynosi efekty….

Skład: Szymon Araszczuk, Patryk Luber, Filip Janus, Adam Smok, Bartosz Sołtys, Bartosz Malina, Jakub Styś.

Ogłoszenie

Gryf Cup 2018 ,  Rocznik 2006

Już w najbliższą niedzielę swój pierwszy turniej halowy rozegrają zawodnicy z rocznika 2006/2007 gr.czarnej (gr. starsza). Reprezentować nas będą:

1. Araszczuk Szymon
2. Smok Adam
3. Sas Wiktor
4. Janus Filip
5. Sołtys Bartek
6. Malina Bartek
7. Styś Jakub
8. Luber Patryk

Zbiórka zawodników na hali widowiskowo – sportowej w Świdnicy ul. Galla Anonima 1, o godzinie 8:30.

Zabieramy ze sobą: 

– ochraniacze,
– getry,
– spodenki 
– buty z płaską podeszwą,
– kanapkę,
– owoc,
– wodę mineralną, 

Zapraszamy wszystkich rodziców do kibicowania naszym zawodnikom, podczas pierwszego turnieju halowego!!

Trener

Gryf Świdnica – Oddział Pastuchów

W dniu 7 listopada 2018 r. odbył się kolejny trening szkółki piłkarskiej Gryf Pastuchów. Wyjątkowo zajęcia odbyły się na boisku szkolnym. Dzielni adepci piłki nożnej poznawali razem z trenerem Michałem tajemnice piłki nożnej. Wiele strzelonych bramek przyniosły zawodnikom dużo uśmiechu i radości. Trener Michał szczerze dziękuje wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za wzięcie udziału w treningu piłkarskim. Zapraszam również na pozostałe zajęcia.

Trener Michał Walerowicz

Czytaj dalej… „Gryf Świdnica – Oddział Pastuchów”