Akcja sprzedaży cegiełek na rzecz Fundacji Pomóż i Ty

Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja już od kilku lat włącza się czynnie w akcję, której organizatorem jest Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty z siedzibą w Gdyni. W tym roku Samorząd Uczniowski we współpracy z Szkolnym Kołem Wolontariatu rozprowadzał wśród uczniów cegiełki, z których cały dochód (160 zł) przekazaliśmy na konto fundacji.

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Szkolny Klub Wolontariatu ogłasza zbiórkę rzeczy dla schroniska dla zwierząt. Potrzebne są: karma, koce, miski, zabawki itp. Akcja trwa do końca I semestru.

Zapraszamy do udziału w akcji! 

 

Rekord długości papierowego łańcucha

13 grudnia 2018r. zakończyliśmy udział w akcji charytatywnej na najdłuższy łańcuch choinkowy z papieru. Chcieliśmy w ten sposób przyłączyć się do pobicia rekordu i pomóc dzieciom z dystrofią mięśniową – podopiecznym  Stowarzyszenia Pro Salute.

Porządkowanie cmentarza

Jak co roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili cmentarz i porządkowali teren wokół. Inicjatorami obecnej akcji byli członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego. Kilka dni wcześniej zorganizowali zbiórkę zniczy, a potem  zanieśli je na cmentarz w Pastuchowie i zapalili na grobach. 

Podziękowania

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew w naszej akcji zbiórki artykułów szkolnych. Okazuje się, że macie WIELKIE SERCE !!!

Szkolny Klub Wolontariatu